Uttara Phalguni

13. - 26. september

Hersker: Solen
Dyr: Oksen
Solen hersker Uttara Phalguni.
Solen betyr autoritet, styrke og vitalitet.
Dens solvarme energi gir mot i forhold og lar en bli kjent med en Uttara Phalguni som en kjærlig og omtenksom person.
Uttara Phalguni kan føle seg utelatt til tider og man blir overveldet over dennes varme og ser ikke at Uttara Phalguni trenger kjærlighet tilbake.

Det å elske Uttara Phalguni
Nøkkelen til å forføre Uttara Phalguni er å la de tro at det er de som forfører, ikke omvendt.
Den største utfordringen er å få han/henne til å beholde interessen for deg seksuelt.
Ikke gi for lett etter.
De liker forpliktelser men de kan også se dette som kjedelig og miste interessen for deg.
Du må holde dem akkurat i et slikt grep at de føler du er attraktiv og samtid engasjert i deg.
La dem være sterke samtidig som du beholder din personlighet.
De kan være kritiske så du må klare ikke å bli såret.
De trenger deg til å roe dem ned og bli mere harmoniske.

De beste og de verste seksuelle partnere

Den beste seksuelle partner for Uttara Phalguni er kua, Uttara Bhadra.
Den vet å tilfredstille det innerste ønsket til Uttara Phalguni.
Dere har god match på andre områder enn det seksuelle også.
Det kan bli et langt og godt forhold.
De verste seksuelle partnere er tigrene Chitra og Vishaka.
De vil gjerne dominere deg og du føler ikke noe for det.
Disse forholdene vil ikke kunne gi deg så mye tilbake.

Din mest ideelle livs partner: Purva Phalguni
Din mest utfordrende livs partner: Mula

Hvordan Uttara Phalguni matcher de andre

Vi bruker informasjonskapsler. Du kan finne ut mer om hvilke vi bruker eller slå dem av i innstillinger.